Kancelaria Adwokat Dorota Paczkowska

 

 

KONTAKT

 

Kancelaria Adwokacka
Dorota Paczkowska

ul. Poznańska 25/8

85-129 Bydgoszcz

 

Tel.: 695 785 491

E-mail:

dorota.paczkowska@onet.eu

 

Zapraszamy do kancelarii

od poniedziałku do czwartku

w godz. 9:00 - 17:00

 

 

 

Każda przedstawiona mi przez Klienta sprawa zostaje przeze mnie szczegółowo analizowana i oceniana. Wyniki tych działań są następnie przedstawiane Klientowi wraz ze wskazaniem kierunków działania oraz rezultatów możliwych do osiągnięcia w świetle obowiązującego prawodawstwa.

Kancelaria prawna umożliwia - na życzenie Klienta - przygotowanie i udostępnienie mu informacji, zawierającej przepisy prawne, które będą miały zastosowanie w jego sprawie. Jako adwokat dostosowuję się do potrzeb Klientów i proponuję różne warianty udzielanej pomocy prawnej.

  1. Przede wszystkim oferuję pomoc kompleksową w przedstawionej mi sprawie, tj. zastępstwo procesowe od momentu wniesienia pisma wszczynającego postępowanie sądowe, aż do prawomocnego zakończenia sprawy.
  2. Istnieje możliwość uczestnictwa w sprawie tylko w wybranym fragmencie postępowania – w takim zakresie, jakiego oczekuje klient.
  3. Ponadto pomoc prawna adwokata może ograniczać się do porady prawnej lub sporządzenia pisma procesowego – pozwu, wniosku, apelacji i innych środków zaskarżenia.

Niezależnie od wariantu, który zostanie wybrany przez Klienta, kancelaria prawna adwokat Doroty Paczkowskiej w Bydgoszczy gwarantuje całkowite zaangażowanie się w sprawę. Adwokaci pracują w oparciu o przepisy ustawodawstwa oraz zasady etosu zawodowego. Każdy prawnik objęty jest też obowiązkiem tajemnicy zawodowej.