Kancelaria Adwokat Dorota Paczkowska

 

 

KONTAKT

 

Kancelaria Adwokacka
Dorota Paczkowska

ul. Poznańska 25/8

85-129 Bydgoszcz

 

Tel.: 695 785 491

E-mail:

dorota.paczkowska@onet.eu

 

Zapraszamy do kancelarii

od poniedziałku do czwartku

w godz. 9:00 - 17:00

 

 

 

Zlokalizowana na terenie Bydgoszczy Kancelaria Prawna adwokat Doroty Paczkowskiej oferuje pomoc prawną klientom indywidualnym oraz kompleksową obsługę firm. Adwokaci udzielają wsparcia w kilku obszarach prawa. Kancelaria adwokacka oferuje wsparcie prawnika poprzez udzielanie porad prawnych, sporządzanie opinii, przygotowywanie dokumentacji, a także reprezentowanie Klienta przed sądem i właściwymi organami administracyjnymi. Każdy prawnik objęty jest obowiązkiem tajemnicy zawodowej, co zapewnia korzystną do współpracy atmosferę. Jako adwokat mogę zapewnić moim Klientom pomoc opartą na przepisach prawa oraz zasadach etosu zawodowego.

Kancelaria adwokacka oferuje pomoc w zakresie prawa:

- Rodzinnego i opiekuńczego

Udzielamy pomocy w zakresie regulacji prawnych (majątkowych i niemajątkowych) dotyczących stosunków rodzinnych opartych na więziach pokrewieństwa i powinowactwa. Adwokaci udzielają wsparcia w postępowaniu rozwodowym oraz przy separacji. Pomagają także w sprawach o opiekę oraz kuratelę.

Więcej...

- Spadkowego

Udzielamy porad, jak też świadczymy pełne usługi procesowe w postępowaniu spadkowym. Prawnik może udzielić wskazówek przy sporządzaniu testamentu, jak też reprezentować w postępowaniu o dziedziczenie. Pomagamy rozstrzygnąć kwestie związane z przejściem praw i obowiązków po śmierci ich właścicieli.

Więcej...

- Cywilnego

W naszej kancelarii prawnej na terenie Bydgoszczy udzielamy pomocy wynikającej z obowiązujących stosunków cywilnoprawnych majątkowych i niemajątkowych. Proponujemy pomoc w sprawach o odszkodowania, w kwestiach związanych z ochroną dóbr osobistych, czy w postępowaniu dotyczącym nieruchomości.

Więcej...

- Prawa karnego, karno-skarbowe, karnego wykonawczego, wykroczeń

Nasza kancelaria adwokacka obsługuje osoby, potrzebujące pomocy w zakresie ustawodawstwa karnego. Oferujemy wsparcie Klientom w sprawach zagrożonych karą kryminalną. Prawnik występuje w roli reprezentanta oskarżonego, zajmuje się także przygotowaniem całej dokumentacji procesowej.

Więcej...

- Pracy

Adwokaci udzielają pomocy prawnej pracodawcom oraz pracownikom w zakresie regulacji dotyczących stosunku pracy. Kancelaria udziela wsparcia klientom indywidualnym oraz firmom z terenu Bydgoszczy oraz innych regionów kraju. Prowadzi sprawy m.in. dotyczące zakazu konkurencji, czy kar porządkowych.

Więcej...